1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Акція «Зробимо Україну чистою разом!» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.03.2016 11:23

23 квітня 2016 року громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let's do it! World» за підтрики низки громадських організацій проведе щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!».

В рамках акції буде проведено: всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», наймасштабніше прибирання країни, форуми, круглі столи та інші заходи.

Громадська організація «Let’s do it, Ukraine» - учасник загальносвітового руху «Let's do it! World», що об’єднує понад 13 мільйонів людей в 113 державах,  які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.

В акції беруть участь комерційні та некомерційні громадські організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності та пересічні громадяни.

У 2016 році громадська організація «Let’s do it, Ukraine» запланували понад 700 000 учасників та 5 тисяч локацій по всій території країни.

Активна позиція громадян надасть змогу провести Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою разом!» на якісному рівні та зробити вагомий внесок у виховання дбайливого ставлення українців до довкілля.

Обновлено 03.03.2016 11:25
 

Copyright © 2017. Бородянська селищна рада. Designed by Shape5.com