1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Децентралізаціяповноважень у сферідержавноїреєстраціїречових прав на нерухомемайно та бізнесу PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.03.2016 07:13

13 грудня 2015 року набрали чинності ЗакониУкраїни № 834-VIII «Про внесеннязмін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухомемайно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актівУкраїни щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та № 835-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі - Закони).


     З метою децентралізації та демонополізації адміністративних сервісів у сферах державної реєстрації бізнесу та речових прав на нерухоме майно суб'єктами державної реєстрації (окрім політичних партій та інших громадських формувань) визначено виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська та Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації, нотаріуси, а також юридичні особи публічного права за умови їх акредитації в установленому порядку.

У відповідності до Законів суб’єктами державної реєстрації визначено виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська та Севастопольськаміські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації, нотаріуси, а також юридичні особи публічного права за умови їх акредитації в установленому порядку.

Отже, з 01 січня 2016 року функції органівюстиції у зазначених сферах державної реєстрації передаються на місцядо моменту завершення цього процесу у визначені Законами строки, але не пізніше 30 квітня 2016 року.

Сільські, селищні та міські ради (крім рад містобласного та/або республіканського Автономної Республіки Крим значення) здійснюватимуть функції державної реєстрації після прийняття на своїх пленарних засіданнях рішень про здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації виконавчими органами таких рад за умови інституційної готовності до реалізації зазначених повноважень.

На виконання зазначених вимог Бородянська селищна рада провела рішучі кроки і відкрила відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та реєстрації бізнесу.

            Відтепер можливо зареєструвати своє право власності на об’єкти нерухомого майна у приміщенні селищної ради та отримати якісні адміністративні послуги.

Реєстраційний відділ Бородянської селищної ради працює за таким графіком: вівторок, середа, п’ятниця з 8:00 по 13:00.

Видача документів за результатами розгляду заяв: вівторок, середа, п’ятниця з 14:00 по 17:00

Обновлено 21.03.2016 07:22
 

Copyright © 2017. Бородянська селищна рада. Designed by Shape5.com